نگین، مدرن و پرقدرت

شرکت شهر نوین در سال 1388 با ارائه نرم‌افزار نگین تعریف جدید و جامعی را از معماری اطلاعات مدرن به بازار ارائه داد. این اثر جدید که تحت عنوان بانک اطلاعات مشاغل شماره موبایل هم اکنون نیز برترین و کارآمدترین نوع معماری از اطلاعات را شامل می‌شود، در عین حال بزرگترین مزیت رقابتی شهر نوین در بازار کسب و کار پیامک به‌شمار می‌رود.بدون شک "صداقت" و "کیفیت" دو اصل ماندگار و به اثبات رسیده سیستم نگین است چنانچه هم‌اکنون هزاران کاربر در سراسر ایران از خدمات شهر نوین بهره می‌گیرند.

ورود به سیستم پیام‌دهی نگین

قابلیت‌ها و امکانات نرم‌افزار نگین

ارسال و دریافت همزمان پیامکاین سیستم قادر است به‌طور همزمان هزاران SMS را ارسال، دریافت و تحلیل نماید که بدون نیاز به نظارت کاربر و به شکل 24 ساعته عمل می‌کند.

ماژول منشیدر شرايطي كه به علت مشغله كاري بالا، کمبود وقت يا در دسترس نبودن اينترنت و كامپيوتر قادر به ارسال پيام نباشيد يا براي يادآوري انجام كاري نیاز به ارسال پيامکی در زمان خاص به شماره موبايل خاصی داشته باشید، این ماژول به یاری آمده و فرآیند ذکر شده را تسهیل می‌کند.

ماژول پاسخ‌گوتحلیل و جوابگویی هزاران پیامک مختلف که از شماره‌های متفاوتی به سیستم پیام‌دهی نگین ارسال می‌شوند به عهده این ماژول است. سیستم پاسخ‌گو قادر است به تفکیک کدهای ارسال شده پاسخ مناسب را تشخیص دهد و بدون معطلی آن را به شماره مربوطه بازگرداند.

ماژول سررسیداین ماژول برای مشاغلی همچون بیمه‌گذاران مناسب است به نحوی که تاریخ قراردادها و بیمه‌نامه‌‌‌ها را نگه‌داری نموده و در زمان مناسب به مخاطب اعلام می‌دارد.

ماژول مناسبت‌هاارسال اتوماتیک پیام تبریک به مشتریان در زمان رسیدن تاریخ تولد و ازدواج به عهده این ماژول کاربردی است و به‌دقت با متن‌های آماده شده در سیستم با تشخیص جنسیت مخاطب طی زمان مناسبی از روز به ارسال تبریک اقدام می‌نماید.

ماژول استعلامتشخیص کدهای سریالی و یا تصادفی ارسال شده توسط مخاطبان و بررسی اینکه آیا کدها معتبرند یا خیر از عهده ماژول استعلام برمی‌آید. این ماژول همچنین نتیجه استعلام کدهای ارسال شده را به مخاطب نیز برمی‌گرداند و قادر به تشخیص کدهای تکراری نیز می‌باشد.

بانک مشاغلبیش از 6 میلیون شماره موبایل که به‌صورت روزانه به‌روز رسانی می‌شوند، محتوای بانک اطلاعات مشاغل نگین را تشکیل می‌دهد که همچنان مقتدرانه از سال 1386 تا کنون بزرگترین بانک اطلاعات شماره موبایل مشاغل کشور بوده است.

بانک جنسیتتنها بانک جنسیت شماره موبایل با حجم بالا در سیستم نگین است که با چندین میلیون شماره از سراسر ایران و به‌روز رسانی روزانه و رایگان بسیاری از نیازهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی کاربران را پاسخ می‌دهد.

بانک رده سنیبانک رده بندی سنی تفکیکی بی‌نظیر از رده سنی افراد جامعه در شهرهای مختلف را داراست و قابل ذکر است که همانند بانک مشاغل و جنسیت، این بانک نیز به‌صورت روزانه به‌روز رسانی شده و دارای حجم بالایی از اطلاعات است.